www.mariuszzwolak.pl

Mariusz Zwolak
SEO w moim biznesie zmieniło wiele. Po warsztatach zrozumiałem, że internet i pozycja w wyszukiwarkach jest elementarną częścią mojej pracy. Od pół roku selektywnie kontroluje pozycję mojej strony internetowej a dzięki wiedzy zaczerpniętej na warsztatach wiem jak ulepszyć pozyskiwanie klienta poprzez SEO. Dziękuje.

www.martynaciepiela.pl

Martyna Ciepiela
Co drgnęło po warsztatach? Wszystko! Ale chyba przede wszystkim moja świadomość tego, co należy robić, żeby było dobrze. Rewelacyjnie poprowadzone, wiele spraw dogłębnie przeanalizowanych, wiele wątpliwości rozwianych. Z pewnością warsztaty pozwalające zrozumieć, czym naprawdę jest SEO i jak się za to wszystko zabrać. Uczące myślenia i działania w dobrą stronę. ( Róbcie dalej swoje, bo robicie to zajebiście 😉 )

www.fototikka.pl

Adam Gzyl
Do warsztatów podchodziłem z dużą dawka optymizmu. Wcześniej nie miałem pojęcia czym jest seo i jak się do tego porządnie zabrać. Wcześniej nasza strona praktycznie nie istniała w googlach. Minął rok od warsztatów a my mamy na koncie sporo umów podpisanych z fantastycznymi ludźmi, którzy znaleźli nas poprzez wyszukiwarkę w internecie. Na szkoleniu panuje luźna i rodzinna atmosfera. Daniel ze stoickim spokojem potrafił wytłumaczyć wszystko nawet największemu laikowi. Gorąco polecam

www.podwojnypunktwidzenia.pl

Marek Klimaszewski
Z całego serca polecam warsztaty! Dzięki nim uświadomiłem sobie, czym jest SEO. Po wprowadzeniu zmian na mojej stronie google zaczęło mnie widzieć. 🙂 Moje wpisy i grafiki zaczęły pojawiać się coraz wyżej w wynikach wyszukiwania. Daniel w bardzo przyjazny sposób przekazuje wiedzę, więc śmiało na takie warsztaty może pójść nawet laik

www.szpyrki.pl

Hubert Szpyrka
Idąc na warsztaty do Daniela, na temat SEO wiedzialem tyle, że jest i ma coś wspolnego z googlem. Śmiało można powiedzieć, że bylem zielony. Daniel wtłoczył mi do głowy potężna dawkę wiedzy, mnóstwo informacji, trików i sprawdzonych rozwiązań. Przedewszystkim zainteresował mnie tematem, dzięki czemu z czarnej magii SEO zmieniło się w ciekawą dziedzinę, która interesuje, zaskakuje i nie nudzi. Pomijając merytoryczna część warsztatów za która kłaniam się w pas, forma i atmosfera, która tam panowała sprawia, że pamiętam je jako bardzo mile spedzony czas, a nie nudny niepotrzebny wykład. Daniel ukłony dla Ciebie!

www.adammolka.com

Adam Mółka
Jedne z nielicznych warsztatów, na których od samego początku do końca nie było zbędnego lania wody a konkretne informacje i przepisy na to aby w odpowiedni sposób pozycjonować SAMEMU swoją stronę. Daniel nie próbował “wcisnąć” swoich usług, lecz pokazywał jak odpowiednio “wywindować” swoją stronę w wynikach google. Od warsztatów minęło już wiele miesięcy i patrząc z tej perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, że zwróciły się one niejednokrotnie. Moja strona sukcesywnie pnie się w górę dzięki wiedzy jaką zdobyłem na warsztatach.

www.fotorr.pl

Renata Romańczyk
SEO. Jak ktoś do mnie mówił o tym zagadnieniu, to w zasadzie równie dobrze mógł mówić po chińsku. Niby wiedziałam o co chodzi ale nie miałam pojęcia, z której strony ugryźć temat. I bach! Jak z nieba spadły mi warsztaty prowadzone przez Daniela. Dwa intensywne dni, ogrom wiedzy i prowadzący, który wie o czym mówi. Wszystko jasno i klarownie. Jednym słowem, a w zasadzie w dwóch: GORĄCO POLECAM!!!!! Pamiętajcie tylko o jednym, warsztaty za nikogo pracy, którą trzeba włożyć w SEO nie wykonają. Należy zakasać rękawy i wdrożyć przynajmniej część rozwiązań, które wyniesiecie ze szkolenia a po jakimś czasie zobaczycie efekty.

NADCHODZĄCE WARSZTATY


SEO DLA FOTOGRAFA
KATOWICE
24-25 WRZESIEŃ

SEO DLA FOTOGRAFA
WARSZAWA
8-9 PAŹDZIERNIK

SEO DLA FOTOGRAFA
RZESZÓW
22-23 PAŹDZIERNIK