SEO OD PODSTAW


Kładziemy nacisk na merytorykę od podstaw, zatem nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z SEO i pozycjonowaniem – przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku. Masz go zrozumieć – to nasze zadanie.

Po co ci pozycjonowanie?

Większa ilość zapytań, relatywnie przekładająca się na wzrost cen Twoich usług

Pozycje Organiczne w Google

Czy wiesz, że odsetek osób wyszukujących dane słowo kluczowe przekłada się na dużo większy ruch na twojej stronie - za który nie musisz płacić?

Skuteczne działania SEO


To Twój długofalowy sukces. Krok po kroku będziemy wspólnie z Tobą pracować nad wzrostem organicznej siły twojej strony. Efekt finalny to unikatowe wejścia na twoją stronę osób, którzy faktycznie szukają tego co oferujesz.

Jak tworzyć treść na stronie

Dobre teksty to podstawa twojej strategii SEO. Podpowiemy Ci jak tworzyć silny Content przyjazny wyszukiwarkom.

Jak wybierać słowa kluczowe

Pokażemy Ci jakich narzędzi używamy do wyboru wartościowych słów kluczowych dla wyszukiwarki GOOGLE

Jak pozyskiwać wartościowe linki do strony www.


W branży powiadają – Jeśli content jest królem, backlinki to królowa. Dzięki odpowiednio przygotowanej strategii opartej o te dwa czynniki, możesz być pewien, iż strona wystrzeli w górę w wynikach wyszukiwania.

Jak analizować ruch na stronie

Wszystko co się dzieje w obrębie Twojej strony ma znaczenie. Frazy po jakich jesteś wyszukiwany niosą więcej informacji niż sądzisz. Nauczymy Cię jak optymalizować twoje działania i ukierunkowywać je na obszary gdzie twój sukces będzie najszybszy.

Narzędzia do analizy SEO

Wprowadzimy Cię w podstawowe programy, które musisz znać chcąc dbać o dobre SEO swojej strony. Sam sprawdzisz, przy pomocy narzędzi, jak Twoja strona ma wdrożone poszczególne elementy SEO omawiane podczas szkolenia.

NADCHODZĄCE WARSZTATY

KATOWICE


24-25 WRZEŚNIA 2019

ZAPISZ SIĘ

RZESZÓW


22-23 PAŹDZIERNIK 2019

ZAPISZ SIĘ

WARSZAWA


08-09 PAŹDZIERNIK 2019

ZAPISZ SIĘ